Obchod

Nabídka DVD pánské taneční skupiny Rasputin

Rasputin ... Ploché nohy Rasputin ... ploché nohy

Záznam ze 3. galavečera pánské taneční skupiny Rasputin, který se konal 19. 1. 2012 v kolínském divadle. Večerem provázela Valerie Zawadská a Rasputinům vypomáhal taneční klub Kocour Modroočko.

Cena: 200 Kč


Rasputin: Naše kousky Rasputin: Naše kousky

Sestřih všech choreografií pánské taneční skupiny Rasputin do roku 2011. Jako bonus DVD obsahuje rozhovor s každým členem skupiny a záznam z návštěvy v pořadu Uvolněte se, prosím na ČT 1.

Cena: 200 Kč


Kocour kontra Rasputin

Záznam z 2. galavečera pánské taneční skupiny Rasputin, který se konal 14. 1. 2010 v kolínském divadle. Večerem provázel Václav Veselý společně s Lucií Nosovou a Rasputinům tentokrát oponoval taneční klub Kocour Modroočko.

Cena: 200 Kč


NO COMMENT NO COMMENT

Záznam z 1. galavečera pánské taneční skupiny Rasputin, který se konal 7. 11. 2008 v kolínském divadle. Večerem provázel Tomáš Krejčíř. Hosty tohoto večera byl Jaroslav Čejka, Martha a Tena Elefteriadu a taneční skupina Kocour Modroočko.

Cena: 200 Kč


Nabízené DVD lze objednat na emailu ales.bures@seznam.cz. Ceny jsou uvedeny s DPH bez poštovného. Je možné osobní vyzvednutí v Kolíně nebo zaslaní Českou poštou.